top of page
voleybol
Image by Caroline Justine

DİNAMO ANKARA SK

AKADEMİ

Voleybol Kulübü

Dinamo Ankara Spor Kulübü olarak, genç yeteneklerin keşfi ve gelişimi için yeni bir döneme adım atıyoruz. Amacımız, geleceğin voleybol yıldızlarını yetiştirerek hem ulusal hem de uluslararası arenada başarıya ulaşmalarını sağlamaktır. 

 

Kapalı Spor Salonu

Ankara’da bulunan kapalı spor salonumuz ile genç sporcularımıza üst düzey antrenman imkanları sunuyoruz. Bu tesisler, oyuncularımızın en iyi koşullarda çalışmasını garanti eder.

 

Uzman Antrenör Kadrosu

Deneyimli ve çok dilli antrenörlerimiz, genç yeteneklerin en iyi şekilde eğitim almasını sağlar. Antrenörlerimiz, her oyuncunun potansiyelini maksimuma çıkarmak için bireysel ve takım antrenman programları uygulamaktadır.

 

Kapsamlı Destek Hizmetleri

Spor psikoloğu ve beslenme uzmanlarımızın desteğiyle, sporcularımızın hem fiziksel hem de zihinsel gelişimlerine önem veriyoruz. Bu uzmanlar, oyuncularımızın sağlıklı ve dengeli bir yaşam sürmelerine yardımcı olmaktadır.

 

Uluslararası Fırsatlar

Dinamo Ankara, genç yetenekleri uluslararası turnuvalara ve kamplara katılmaları için destekler. Bu sayede oyuncularımız, global arenada rekabet etme ve kendilerini kanıtlama şansı elde ederler.

 

Geleceğin voleybol yıldızlarını yetiştirme misyonumuzla, Dinamo Ankara Voleybol Akademisi olarak genç yetenekleri aramıza katılmaya davet ediyoruz. Siz de bu heyecana ortak olun ve çocuğunuzun voleybol tutkusunu profesyonel bir kariyere dönüştürün.

Image by André Luís Rocha

İletişim

+90 (531) 528 9777

Email 

Kayıt

bottom of page