top of page
çimen dokusu

DİNAMO ANKARA FK

A Takım - Alt Yapı - Akademi

Dinamo Ankara FK

Dinamo Ankara Futbol Kulübü ve Akademileri olarak, genç yeteneklerin keşfi ve gelişimi için çalışıyoruz. Amacımız, sporcularımızı en üst düzeyde eğiterek hem ulusal hem de uluslararası alanda başarıya ulaşmalarını sağlamaktır. Profesyonel ekibimiz ve modern tesislerimizle, genç futbolcularımıza en iyi imkanları sunuyoruz. Akademimiz ve kulübümüz hakkında daha fazla bilgi:

 

Tesislerimiz

Türkiye ve Dubai'de UEFA standartlarına ve boyutlarına uygun iki çim saha ve bir suni çim sahamız bulunmaktadır. Bu tesislerde, genç futbolculara üst düzey antrenman imkanları sunuyoruz.

 

Antrenör Ekibimiz

Teknik ekibimiz UEFA lisanslı antrenörlerden oluşmakta olup, çok dilli bir takıma sahibiz. Bu sayede oyuncularımızı herhangi bir dil engeli olmaksızın eğitebiliyoruz.

 

Destek Hizmetlerimiz

Spor psikoloğu ve beslenme uzmanının desteğiyle sporcularımıza kaliteli ve kapsamlı eğitimler sunuyoruz. Bu uzmanlar, genç yeteneklerimizin hem fiziksel hem de zihinsel olarak en iyi şekilde gelişmelerini sağlamaktadır.

 

Futbol Kulübümüz

Dinamo Ankara Futbol Kulübü olarak, yetenekli oyuncularımızla resmi maçlar oynuyor ve sürekli olarak gelişim için çalışıyoruz. Kulübümüz, genç oyunculara profesyonel deneyim kazandırma konusunda önemli adımlar atmıştır.

çimen dokusu

İletişim

+90 (531) 528 9777

Email 

Kayıt

bottom of page